Головна

Етапи розробки цінової стратегії підприємства

(реферат з маркетингу)

Вступ ... 3
1. Цінове позиціювання ... 4
2. Стратегія поведінки відносно конкурентів ... 10
3. Диференціація цін на товари в рамках асортименту ... 12
4. Цінова дискримінація ... 15
5. Гнучкість цін ... 17
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Етапи розробки цінової стратегії підприємства"

Реферат "Етапи розробки цінової стратегії підприємства" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Етапи розробки цінової стратегії підприємства", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту ereferat.ltd.ua:    Історія розвитку менеджменту в Україні.    Характеристики ефективності команди. Фактори, які впливають на ефективність команди.    Фінансова система Німеччини.    Багатопроцесорні системи.    Діагностика дисководів CD-ROM, CD-R, CD-RW.    Інформаційна безпека як об'єкт інформаційного права.    Проекти Berkeley Now і Condor.    IP-маршрутизація і протоколи RIP і OSPF.   

© 2012-2021  ereferat.ltd.ua

Курсова робота:

Система прямого оподаткування в Україні

Теоретичні засади дослідження становлення та розвитку прямого оподаткування в Україні. Сутність податків. Види податків і податкових платежів та їх класифікація. Місце прямих і непрямих податків в податковій системі, їх переваги і недоліки. Аналіз стану прямого оподаткування в Україні та його вплив на доходи державного бюджету. Прямі податки як регулятор соціально-економічних процесів в Україні. Розвиток податку на прибуток підприємств. Перспективи розвитку та регулятивний вплив податку на доходи фізичних осіб.